Допоможіть будь ласка! дуже терміново потрібно твір на тему: Часто успішними стають люди які вміють проходити між краплиними дощу,підлаштовуватися під різні ситуації,а іноді й іти на компроміс і з власним сумлінням і навіть переступати межу реальності. Чи можна заради успіху кривити душею?

1

Ответы и объяснения

  • greenL
  • почетный грамотей
2013-06-02T10:50:31+00:00

Не всі успішні люди досягали своєї мети з допомогою власних сил. Не потрібно пояснювати як багато зірок естради дійшли до своєї популярності. Але є дійсно такі Великі люди, які боролись за визнання і вони його отримали. До прикладу Т.Шевченко як доля його ображала, через скільки випробувань йому довелось пройти, як його принижували пани, забороняли займатися справою,яку він любив, всі його гнобили і лише деякі люди з таким же відкритим серцем і душею, не боялись читати його твори, прислуховуватися до них та вставати у бій за Батьківщину. Скільки їх було? Двоє, троє? Чи десятеро? Його вірші дуже актуальні в наш час і лише черз роки ми почали помічати якою сильною, вольовою і головне талановитою людиною він був. Ось його можна і поставити до прикладу як успішну,видатну людину,він проходив між краплинами дощу, підлаштовувався під різні ситуацій, йшов на компроміс, страждав, отримував покарання, але вершив своє діло мудро і беззаперечно.Але він не робив одного - він не кривив душею. Т.Г.Шевченко робив все від серця, писав те що є, небоячись мати неприємності та покарання.

Дійсно успішна людина, буде досягати всього сама, не буде прикидатися іншою, не буде підставляти заради цього інших людей, вона буде відкрита до небезпеки, пригод, неприємностей і буде робити це з чистою душею, знаючи, що за щастя ми маємо платити і ніхто не зможе зробити це за нас..