Відредагуйте словосполучення. Складіть два речення з утвореними конструкціями. Не дивлячись на нехватку коштів, на слідуючій неділі, відпала необхідність, лишати слова, усе якраз наоборот, прошу Вашого дозволу про надання льготи, приймати участь, на протязі трьох років, мова йдеться, на любий випадок, заходи по попередженню.

1

Ответы и объяснения

  • donkixot
  • почетный грамотей
2013-05-28T07:56:41+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Не дивлячись на нехватку коштів - краще сказати "незважаючи на нестачу коштів"(незважаючи на нестачу коштів у сімейному бюджеті, батькам вдалося купити мені комп*ютер)

 

на слідуючій неділі - наступного тижня(ми поїдемо всім класом на екскурсію)

 

відпала необхідність - відпала потреба( батько купив власний трактор, і у нього відпала потреба позичати у сусіда коня для орних робіт)

 

лишати слова - позбавляти слова

 

усе якраз наоборот - все навпаки (хотіли, щоб вийшло якнайкраще, та все сталося навпаки)

 

прошу Вашого дозволу про надання льготи - прошу Вашого дозволу на отримання пільги

 

приймати участь - брати участь

 

на протязі трьох років - протягом трьох років

 

мова йдеться - мова йде ( у статті мова йде про переваги міського життя порівняно із сільським)

 

на любий випадок - на всякий випадок чи про всякий випадок (небо було безхмарне,  та я взяв з собою парасольку про всякий випадок)

 

заходи по попередженню - заходи із запобігання (лісництво прийняло всі необхідні заходи із запобігання пожеж в літній сезон)