Написати твір-роздум " Чи потрібно вчитися, щоб досягти успіху в житті "

Будь-ласка, зробіть сьогодні,бо в мене дуже великий завал в навчанні!!!

2

Ответы и объяснения

  • cisa
  • новичок
2011-05-12T19:04:43+00:00

 

Щоб досягти успіху в житті потрібно вчитися!Без навчання не має нічого.Не має начання ,не має інституту, не має роботи !

2011-05-12T19:08:48+00:00

Дуже часто можна почути такі слова як, навчання тепер не головне бо є у нашому житті багато інших цінностей :гроші, зв'язки , удача. Особисто я у все це не вірю! Як людина може стати успішною ,якщо вона не має елементарних знань, не вміє писати чи читати, рахувати і запам'ятати. Так саме це все розвивають в школі, змалечку і до того як людина дорослішає. На мою думку неправда те, що люди які не мають знань досягають величезних успіхів у житті. Бо не маючи знань людина по-перше стає не цікавою суспільству, по-друге на роботу не візьмуть людину з повною відсутністю знань і навичок.

 Сучасний світ сповнений новітніми технологіями. Інтернет, крмп'ютери та новітні технології потребують знань . Але цього ніколи не зрозуміє людина яка в школі або інституті навіть "до холодної води не доторкалася" . Тому я гадаю що треба прислухатися до слів видатного поета Тараса Шевченка. Він писав "Учітеся брати мої, думайте,читайте".