написать реферат про войну про бабушку или про деда как они воевали.СРОЧНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2 клас по укр-мове!! ТОЛЬКО НЕ НА РУСКОМ

1

Ответы и объяснения

2011-05-13T07:15:32+00:00
Вставай страна огромная
Вставай на смертний бій
З фашистською силою темною,
З прокляттям ордою.

Ця пісня була написана 22 червня 1941 - у перший день війни. Пісня кликала всіх, в кому є мужність, піднятися для відсічі гітлерівським арміям, для відсічі німецької фашизму. Вчорашні мисливці ставали снайперами, трактористи і шофери танкістами і льотчиками, а лікарі польовими хірургами.

У селі Агарін Московської області жив до війни мій прадід Буравльов Єгор Леонтійович. З цього села він пішов воювати на фронт у 1941 простим рядовим солдатом, залишивши будинку п'ятьох дітей і дружину. Він пройшов всю війну, брав участь у боях під Курською дугою. Під час війни він був контужений в голову, лежав у госпіталі і частково втратив слух. Після госпіталю він знову пішов воювати на фронт. За роки війни він був нагороджений орденами і медалями: «За перемогу над Німеччиною», «За доблесть і відвагу» та інші. Прадід Єгор повернувся після війни додому, у рідне село, а його рідний брат Іван Леонтійович повернувся тільки через два роки після війни, так як був у німецькому полоні. Вони обидва пройшли всю війну і померли вже від старості в мирний час. А скільки солдатів не повернулося додому до своїх сімей? І не було у всій країні жодної родини, ні одного будинку, якого б не торкнулася війна, звідки б не пішли чи де б не працювали для фронту.

Брат моєї бабусі, Сергій Єгорович, під час війни був зовсім хлопчиськом, йому було 12 років. Він закінчив 4 класи, а вчитися далі не було можливості, тому що він був найстаршим з дітей і потрібно було годувати сім'ю, і допомагати матері. Він рив окопи разом з такими ж хлопцями, орав на биках землю, заготовлював дрова на зиму.

Війна торкнулася всіх наших людей від малого до великого. Бійці наші йшли воювати не для того, щоб видобувати чужі землі і не завойовувати колонії.Вони воювали, щоб очистити від ворога свою землю, щоб врятувати честь і незалежність своєї Вітчизни.