Ответы и объяснения

2011-05-12T19:54:41+04:00

Одного разу мені приснився сон. Сон про мій випускний. Випускний це особливий день для кожної людини. Для мене він почався з гарячої чашки чаю. Я лежала в ліжку з закритими очима і думала.Думала про те, що це все,це останній день в школі. В мене були протилежні емоції.З одного боку я рада що закінчую школу,що почнеться доросле життя,але з інакшого,я розумію,що буду сумувати за школою,за вчителями,за однокласниками,які за стільки років стали мені як рідні.
Сьогодні в дворі школи зібралось дуже багато людей.Серед них діти,для яких закінчився перший рік в школі,вчителі,випускники та їх батьки,які переживають за своїх дітей,переживають через те,що розуміють,що їхні діти виросли,що вони вже не ті маленькі дітки яких вони вели за руку в перший клас.

Випускники сьогодні дуже нарядні.Дівчата з чудовими зачісками та в красивих сукнях та на високих підборах,та хлопці в класичних костюмах.
Остання промова директора школи,танець доньки з батьком та сина з матір"ю.І ось останній дзоник,він сповістив нас,що закінчився важливий для кожного з нас етап життя.