1.На які систематичні групи поділяються царство дроб"янки? 2.Які гриби називають шапковими?чому? 3.яку роль відіграють бактерії в житті людини?

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2011-05-11T22:18:43+04:00

1.Царство дроб"янки поділяють на бактерії, актиноміцети, спірохети,ріккетсії.

2.Шапкові гриби - один з видів царства грибів.Більшість шапкових грибів їстівні. Однак серед них є і умовно їстівні, і дуже отруйні гриби. Найотрутніші гриби — бліді поганки; отруйні також мухомори, несправжні опеньки, несправжні лисички, гіркий боровик і ін. Крім грибниці(мікорізи) утворюють плодові тіла, що у побуті і є грибами. Плодове тіло складається з гіфів і поділяється на шапочку і ніжку, через таку будову  їх і називають шапковими.

3. Бактерії в житті людини грають важливу роль: від використання їх дюдиною у харчовій промисловості(вироби сирів, різних спиртів), вилуговування бідних руд, тобто переведення з них у розчин солей цінних металів, в першу чергу міді (Cu) та урану (U); переробці відходів, медицині до  промислового застосування(мочка льону, тобто відділення його прядильних волокон від інших частин рослини). Авжеж бактерії можуть викликати певні захворювання, але це стало початком розвитку імунології.