Ответы и объяснения

2013-05-22T17:46:46+00:00

На мою думку книга як і людина може скаржитися причин для цього є дуже багато. Почнімо з того що книгу треба любити і берегти, добре до неї ставитися, це значить, використовувати її тільки при потребі, а не рвати, жмакати, малювати по ній. Книга- друг людини, вона дає потрібні нам знання, коли ми щось незнаємо теж звертаємося до книги, тому коли книга ціленька, гарненька з неї приємніше працювати, тому не знущайтеся з книги, немалюйте по ній, не рвіть, якщо навіть таке і сталося то " підолікуйте її" тоді усе буде добре...

2013-05-22T20:05:23+00:00

Для кожної людини книга відіграє різну роль у житті. В одних це лише шматки паперу, а для інших - цінний скарб. Особисто я, дуже люблю читати все нове та захоплююче. У мене  вдома є невеличка бібліотека. Всі книжечки в ній розкладені по алфавіту. Кожного місяця я протираю їх від пилюки чистою серветкою. Навіщо це все, напевно запитаєте ви?

На мою думку, книги -  ніби живі створіння, які також вміють відчувати та думати, вони ніби живуть своїм особистим особливим життям, наовненим різних пригод.Вони дуже люблять, коли за ними доглядають. 

Мій друг Петрик взагалі не любить книжки. Я його не розумію. Він малює по їхнім сторінкам як простим олівцем, так і ручкою. Як він так може робити я не розумію. Ми повіинні берегти ці чудові скарби адже без них не буде щасливого майбутнього.