Твір на тему "Для чого сучасному читачеві література про голодомор?"

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-05-24T21:12:26+00:00

Голодомор.... Одна з найстрашніх сторінок історії нашої держави. Навіть деякі війни так не губили людських життів, як штучно створений Голодомор.

Зараз ми живемо у 2013 році, в достатку та без турбот. І практично не уявляємо я к в період 1932-1933 рр. жили, а точніше виживали бідолашні люди.Дякуючи науковим фільмам та літературі, ми можемо трішки більше  дізнатися про цю трагедію. Але, для чого ж  сучасному читачеві література про Голодомор?

На мою думку, вона є досить важливою. Зараз ми живемо у вік достатку, ми маємо все, що нам заманеться..... А раніше люди не могли навіть шматка хліба з'їсти, так і вмирали голодними. Читаючи літературу про голодомор, ми стаємо свідками цього божевільного дійста, стаємо самі на місце тих, хто віддав своє життя, заради ситості своєї дитини. Ми бачимо страждання, горе, сльози, відчай, кров, смерть.....

Вона змушує нас задуматись над своїми вчинками, над своїм майбутнім. Тому, я вважаю, що дана література є корисною для людей будь-якого віку та статі, вона потрібна нам для того, щоб в деякі мірі спрямувати себе у правильне русло життя, знайти його сенс.