Ответы и объяснения

2011-05-09T09:26:06+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Найдорожче, що є у людини – це її сім’я, рідні та близькі. Здорова, міцна, дружня родина – це запорука успіху в усьому: у навчанні, в особистому житті. Тільки разом люди можуть здолати, нездоланні труднощі свого життя.

 Моя сім’я дуже дуже дружня:мама, тато, моя сестричка і я. Ми любимо один одного, і завжди  готові прийти на допомогу у важку хвилину. У кожної сім’ї є свої традиції, дати, події та спогади, з якими пов’язані першів почуття,хвилювання якими вона дуже дорожить. У нас традиція – збиратися на Великдень всією родиною і згадувати найтепліші спогади. Так приємно бачити радісні та такі ж милі обличчя  моїх батьків, бабусь, дідусів які сидять передімною. Їхні очі сповнені любові, ласки, тапла до своїх найрідніших донечок і онучок. І мама каже, що для них з татом бачити нас такими дружніми, радісними-це щастя!!! Я поки цього не розумію, але потім обов’язково збагну цю істину під назвою – сім’я!