Школа замовила меблевій фабриці 10 шеф і внесла частину грошей - 1758 грн . Під час одержання шаф школа заплатила в 4 рази більше грошей , ніж під час замовлення . Скільки коштувала одна шафа?

1

Ответы и объяснения

2013-05-19T15:31:05+04:00

1758 множим на 4 =6632

6632+1758=8390

8390/10=839грн коштує одна шафа