Ответы и объяснения

2013-05-15T15:39:52+00:00

                     Мої враження від прочитаного твору

                            «Тореадори з Васюківки»

 

 

На уроках української літератури наш клас поступово ознайомлюється з багатьма відомими письменниками та їх чудовими творами. Нещодавно ми дізналися про дитячого письменника Всеволода Нестайка. Його твори є надзвичайно цікавими та захопливими. Адже він вміло поєднує кумедні епізоди з життєвими історіями.

Найбільше мені припав до душі випадок, коли друзі Ява і Павлуша рятували життя безпорадному цуценяті. Мене вразила сміливість цих хлопчиків. Тому що я навіть не міг собі уявити що бешкетники,які влаштовують тореадори з коровою, вішають дідові підштаники на антену і копають метро під свинарником можуть вчинити таке добре та щире діло!

Також у цьому творі мені запам’ятався епізод, коли ці «авантюристи», як їх називав дід,намагались перетворити Контрибуцію на розлюченого бика. Адже тут автор чітко описує подробиці за допомогою метафор, порівнянь та інших художніх засобів.

Мабуть, кожен, хто прочитав «Тореадори з Васюківки»,не залишиться думним чи похмурим. Бо цей твір сповнений весняних дитячих посмішок!

Сподіваюсь прочитати й інші,не менш цікаві твори Всеволода Нестайка!