Ответы и объяснения

2013-05-15T16:02:59+04:00

Мій день народження - це моє найулюбніще свято. Як напевно всі люди я полюбляю свій день народження. Його я полюбляю святкувати зі своєю сім'єю або з друзями. Мамуся завжди пече торт. Спочатку мене всі вітають, дарують подарунки, потім ми сідаємо за стіл. У свій день народження я відпочиваю, мене не змушують щось робити. Надвечір приїзджають гості. Найчастіше дарують гроші, щоб я змогла купити себе все, що мені потрібно і все, що мені подобається. Тому вранці мене вітають батьки, а потім ми збираємося з друзями в моїй кімнаті. Ми просто спілкуємося або граємо в ігри. Ми з мамою більше не наготовлюємо цілу гору страв, а вибираємо щось оригінальне, що їси не кожен день. Це підкреслює виключність цього дня.
Мені подобається відзначати день народження з друзями, тому що нам завжди весело разом. Ми сміємося майже весь час, а які виходять смішні фотографії, коли ми вбираємося в безглузді костюми!
Мені подобається отримувати подарунки на день народження. Для мене не має значення, наскільки подарунок корисний чи дорогий. Мені цікаво, що люди вибирають для мене, бо це показує, яким вони бачать мене. На моєму святі завжди присутні тільки дорогі мені люди, тому для мене не буває поганих подарунків. Адже це їх увага!