Ответы и объяснения

2011-05-01T20:31:53+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

 Я вірю, що моя держава стане вільною і сильною.

 Люди схаменуться і згадають, що ми нікуди з цієї землі не дінемося. І будуть навчати одне одного захищати свої права від заможних. Всі об єднаються в мирній боротьбі. Це можливо! На приклад, Індія так завоювала собі незалежність від Англії.

 Не давати хабарів, відстоювати землю від загребущих рук чиновників, допомагати бідним - все це стане нормою в Україні.

 Не останнє місце у цій боротьбі займе охорона природи. Бо Україна це не лише громадяни, але й ліси, лани, моря, річки та озера, і всі, хто в них живе. Ми господарі цієї землі. А це значить, що відповідаємо за неї.

 Я знаю, що Україна стане могутньою державою, бо в нас є все, що для цього потрібно : добрі люди, плодюча земля, багата на приклади історія. Треба лише згадати, що ми відповідаємо за майбутнє.

 Я і всі небайдужі зможемо людяи про це нагадати. Треба лише зрушити з  мертвої точки байдужості  та невіри у справедливість і краще життя. В України гарне майбутнє.