Як ти піклуєшся про свої зуби? Напиши про це текст-розповідь.

2

Ответы и объяснения

2011-04-28T17:41:20+00:00

Особиста гігієна річ делікатна. А чистити зуби це одне із щоденних завдань кожної людини . Бо саме від твоїх зубів іноді може залежати перше враження про тебе.Також від стану зубів залежить стан всього організму, люди які не доглядають за зубами придбають собі кишково-шлункові хвороби та серцево-судинні захворювання.

Я щодня доглядаю за своєю ротовою порожниною. А саме чищу зуби і полощу рота. Я вважаю  це потрібним задля того щоб не було карієсу. Декотрі вважають що чистити зуби треба 3-чі на день , а декотрі 2-чі. Я відношуся до тих людей які чистять зуби 2-чі,а після їжі полощу, але це  відбувається незавжди , бо коли ти у школі погодьтеся не зручно бігти додому і чистити зуби! Запам'ятайте про те що наше здоров'я залежить тільки від нас ,  і крім нас про нього більше ніхто не подбає. Отже можна зробити висновок що доглядати за ротовою порожниною є не менш важливим ніж пити або приймати їжу.

2011-04-28T17:42:20+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Здорові зуби - необхідна складова здорового організму. Тому про зуби треба піклуватися щодня.

 Чистити їх не менше, ніж двічі на день. Полоскати рота після кожного прийому їжі. Користуватися зубною ниткою.

А ще не забувати ходити  раз на декілька місяців до стоматолога.

Для здоров я зубів треба їсти свіжі овочі та фрукти. Не можна зловживати солодощами.Це може призвести до карієсу.

 Все це я намагаюся робити, бо не хочу лікувати свої зуби і весь організм.