Ответы и объяснения

2013-05-08T13:23:08+04:00

Людина живе в суспільстві. Тут він з ранніх років виховується і вчиться. У своєму житті він зустрічається з багатьма людьми. Це його знайомі по навчанню, по роботі, люди, з якими він зустрічається під час подорожей або відпочинку. Але не всі з них стають хорошими друзями. Яким же повинен бути справжній товариш?

З моєї точки зору, справжній друг - це, по-перше, чоло-Век, який тебе розуміє. З ним завжди можна поділитися найпотаємнішими думками. При цьому він не буде над тобою жартувати, а терпляче і з розумінням вислухає. А якщо ситуація важка або проблемна, зможе дати добру пораду. Справжній друг повинен бути вірним. Всі наші таємниці і секрети Повинні залишатися між нами. Людина, якій довіряєш, ніколи не посміє звести наклеп або зрадити тебе. Він, навпаки, підтримає і подасть руку допомоги у скрутну хвилину.

  • Участник Знаний
2013-05-08T14:52:35+04:00

Хто такий найкращій друг? Як і де його знайти? Ці питання задають собі люди, які вже розчарувалися в дружбі, потерпіли зрад та багато іншого. Здається, що не існує найкращого друга, але він існує. Не всім дається шанс випробувати на собі, що таке справжній друг. Найкращий друг - це людина, яка ніколи не зрадить, допоможе, навіть тоді, коли від нього не очікуєшь допомоги, підтримить, зрозуміє. Друг не повинен у всьому з тобою згоднюватися, у нього є своя думка, треба прислуховуватися до нього, адже він може казати правильні речі, підказати вихід з будь - якої ситуації. Я багато розчаровувалась у друзях. Скоріш вони були не друзі, а товарищи. Я завжди намагалася бути другом, але до мене відносилися скоріш як не до друга, а як до знайомої. Мене використовували для своїх користій, їм потрібен був мій комп'ютер, ігри, хтось був закоханий у мого брата, але нікого не цікавила я, без усього цього. Коли вони досягали  всього, чого їм було треба, або коли їи набридло це, вони переставали зі мною дружити. Колишні друзі, як я вважала, стали моїми ворогами. Вони встромляли ніж у спину, за будь - якої нагоди. Я відносилася до них з добротою, з відкритим серцем. а вони у відповідь робили мені боляче. Дивлячись на них, я не могла повірити, що вони колись були моїми друзями, мені їж дуже шкода, тому що вони перетворилися на монстрів, у якіх крижене серце, і у яких друзі такі ж самі, як і вони. Досі я не можу забути тих поганих слів, які вони мені говорили, тих зрад, тих підступних вчинків. Коли я згадую усе це, то не можу втримати сльози. Я не тримаю на них зла, хоча не можу забути все погане, що вони мені зробили. Але було й хороше, і ці хороші моменти я не забуду ніколи! Я розчаровуюсь у дружбі з кожною зрадою. Іноді мені здається, що не існує найкращіх друзів, але я буду вірити, що це не так!!! Бажаю вам зустріти друга, якій буде добрий, гарний душою, чемний, якій не зрадить вас, завжди допоможе при нагоді. Я дуже сподіваюсь, що у моєму житті будуть ще найкращі друзі, чого бажаю і вам!!!