Ответы и объяснения

2011-04-27T19:49:09+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Минулого року до нас у місто завітав зоопарк.Там було багато різних тварин, але всю увагу відвідувачі віддавали слону.Це, дійсно, сама велика тварина  яку я коли небудь бачив.Слон стояв по середині клітки І розмахував величезними вухами.Сам він був сірого кольору,а очі у нього чорні.Слон , замість носа, має хобот.Хоботом він бере їжу і кладе собі до рота.Він дуже полюбляє різні овочі та фрукти.Слони добрі тварини і не полюбляють гомону.

2011-04-27T22:04:27+04:00

  Мені доводилось бачити живого слонп у Київському зоопарку.Коли я підійшла(ов) до нього,то побачила(ив) як він жваво пив воду,грався з маленькими дітками та ласував фруктами.

   Ця тварина вразила мене своїми розмірами.Кожного дня слон з їдає двісті- двадцять-п ять кілограмів:трави,хмизу,гілок,листя,квіток та фруктів.

   Товщина його шкіри чотири сантиметри,вуха завдовжки сім з половиною сантиметрів.Він мені дуже сподобався!