Ответы и объяснения

2013-05-07T18:36:41+00:00

Кімнатні квіти не тільки створюють затишок, але й приносять користь. Вони очищують повітря від токсичних речовин, які виділяють пластикові покриття, лаки, клей, миючі засоби, а також підвищують вологість повітря, знищують бактерії і зменшують електромагнітне випромінювання. Т
Чемпіоном серед квітів є хлорофітум. Декількох таких рослин вистачить для поглинання формальдегіду, який виділяє теплоізоляція із синтетичних матеріалів. Вазон має й потужні бактерицидні властивості. Фахівці з'ясували, що за добу ця квітка майже цілком очищує повітря від шкідливих мікроорганізмів.
Рослина невибаглива, хоча влітку вимагає рясного поливу. Цікаво, що очисні властивості хлорофітуму помітно підсилюються, якщо покласти в квіткові горщики активоване вугілля.
Кімнатна герань виділяє біологічно активні речовини, які вбивають стафілококи і стрептококи. Цю квітку рекомендується тримати в спальні. Під впливом вазону людина заспокоюється, що особливо важливо при стресах і безсонні.
Герань невибаглива, легко розмножується, довго тішить гарними квітками. Рослина світлолюбна, навесні та улітку вимагає рясного поливу.
Фітонцидні властивості мають фікус та дифенбахія. Вони очищують повітря від токсинів. Тому їх особливо корисно тримати в кімнатах, вікна яких виходять на автотрасу чи якесь підприємство.
    Лавр - невеликий вічнозелений кущик, який виділяє речовини, що знищують віруси та бактерії. Особливо рекомендується обзавестися цією рослиною людям, що страждають на серцево-судинні захворювання,спазми кишечнику і жовчних шляхів.
    Краще місце для кактусів — поблизу телевізора та монітора комп'ютера. Для нормального росту їм потрібно багато тепла і світла.
За допомогою квітів можна домогтися також підвищення вологості повітря. Квіти, яким потрібно багато вологи, зазвичай повертають її через листя. Тут особливу увагу зверніть на фіалки, цикламени, папороті.