Ответы и объяснения

2011-04-27T16:06:15+04:00

Якби я був президентом, в першу чергу зняв би з себе недоторканність і зменшив собі зарплатню втричі. Я б не користувався службовим авто, а їздив на звичайнісінькому велосипеді «Україна», щоб бути якомога ближче до свого рідного народу. Хіба ж це не задоволення – їхати щодня на улюблену роботу, крутити педалі, дихати повітрям і думати, думати, думати, як ще ощасливити всіх громадян цієї країни?Наше суспільство потребує реформ. І перш за все – в освіті. Викоренимо корупцію на всіх стадіях освітнього процесу! Необхідно ввести зовнішнє тестування при переході з дитячого садка до школи. Нехай їм навіть немає семи років, все одно хай готуються, звикають до дорослого життя.

Боротьба зі СНІДом не дає бажаних результатів. Тому пропоную ще один з моїх геніальних президентських указів. Віднині в усіх українських магазинах решту видаватимуть презервативами. Думаю, це влаштує всіх. Окрім, звичайно, пенсіонерів (але їм вічно щось не подобається!).

Великими сумами допомоги на дитину демографічної ситуації не врятуєш. Та й бюджет не гумовий, на відміну від презервативів – але з ними ми вже все вирішили. Є інший, ефективніший і дешевший, спосіб збільшення народжуваності: всій країні після дев’ятої вечора вимикати світло.

Ще один грандіозний проект, який вирішить левову частку українських проблем, так би мовити, одним махом. Треба продати наше українське «чорне золото» – чорноземи. А на виручені кошти закупити еквівалентну ділянку території десь поближче до екватора, там, де тепло навіть взимку, і започаткувати там «Нью-Україну».

По-перше, так ми менше залежатимемо від російського газу. До того ж, в такому кліматі можна збирати врожай кілька разів на рік. Хоча, навіть при цьому хліб і борошно все одно стабільно дорожчатимуть. Така вже в нас національна ментальність. Подруге, ми вирішимо усі наші проблеми з екологією. Точніше, проблеми залишаться, але розбиратиметься з ними хтось інший. Хіба ж це не прекрасно? Сидиш собі в тропіках, десь на околиці Нью-Київа, попиваєш коктейлі, а в цей час хтось замість тебе думає, де дістати грошей на реконструкцію саркофагу ЧАЕС.

Газотранспортну систему ми заберемо з собою. Не виключено, що десь поблизу Нью-України також буде газ і хтось повинен буде його транспортувати. А в нас це в крові ще з часів чумацтва.

Отож, передвиборну програму я вже маю. Ще б добути 2 млн. гривень для внеску до ЦВК. Чи в вас часом немає зайвих? Самі ж бачите – не для себе, для держави.