Ответы и объяснения

2013-05-06T19:29:09+04:00

Вчені не даремно, завжди радіючи своїми відкриттями, в той же час страждали, побоюючись, що плоди їхньої роботи, з одного боку, покращуючи, полегшуючи мирне життя людей, з іншого боку, можуть бути використані з метою винищення людей, шантажу, погроз.
Так було часто. Відкриття радіоактивності призвело до створення ядерної зброї, привівши людство до межі самознищення. Але, володіючи неабияким розумом, хіба людина не може намітити і здійснити позбавлення від всяких воєн назавжди, позбутися від різних видів насильства, захоплення чужого? Я припускаю, що може. Людина може, якщо захоче, перебороти в собі тваринні інстинкти, свій егоїзм. У ньому закладено відразу до вбивства собі подібного. Це доводиться тим, що його нудить, нудить, коли йому в перший раз доводиться вбивати іншу людину.
Я добре уявляю (врахувавши і власний досвід), повне страждань і поневірянь життя мирного населення у воєнний і повоєнний час. Але чому людство досі не вгамується?». Чому треба зазіхати на чужі багатства, вдаватися до сили зброї при всяких образи, непорозуміння?
Людині під силу приборкати свої «звірині « інстинкти, переламати себе. Переробити себе в кращу сторону. Але як багато треба для цього зробити! Але іншого виходу немає. Паліїв, винуватців, призвідників, організаторів, натхненників війни чекає доля піти разом з жертвами війни в інший світ. І, може бути, нікому буде навіть проклинати їх!
Якщо Ти існуєш. Боже, вислухай наші молитви! Третя світова війна не припустима! Вона може стати кінцем людства! Нікому не треба мовчати! Врозуми, Господи, нерозумних дітей твоїх!
Про боротьбу за мир, постійної, невщухаючої ні на хвилину, нікому ніколи не слід забувати!
Потрібно не зменшувати свої зусилля, а все більше і більше їх збільшувати. Як це зробити?. Моя особиста думка: в своїй душі потрібно зміцнити віру в людину, в її розум, в те, що він не зайде за смертоносну межу. Самим треба продумувати, що можна і потрібно робити! Треба, треба відмовитися від алкоголю, наркотиків, тютюну, шкідливих звичок. Ми повинні бути дуже сильними, здоровими, розумними. Необхідно всіляко зміцнювати Батьківщину, працювати, не покладаючи рук, любити людей!
Постійно заявляй, де тільки можна, де буде корисно про нашому і своєму прагненні до миру, клейми презирством всякого роду паліїв, міцно дай їм по руках!