Ответы и объяснения

2013-05-05T11:13:12+00:00

(На русском)
Я знаю не многих людей, но многие из них делали мне что-то доброе.
Мама всегда покупала мне мороженое, шоколадки и напитки. Заботилась обо мне и одевала, рассказывала сказки на ночь когда я был маленьким. Папа- всегда помогал мне с моими проблемами, рассказывал как правильно делать то или иное задание. Мои друзья всегда радовали меня и помогали в трудной ситуации, они лучшие друзья и я ни когда бы не хотел их потерять.

(На Українському) 
Я не знаю багатьох людей, але багато з них робили мені щось добре.
Мама завжди купувала мені морозиво, шоколадки і напої. Піклувалася про мене й одягала, розповідала казки на ніч коли я був маленьким. Тато - завжди допомагав мені з моїми проблемами, розповідав як правильно робити те чи інше завдання. Мої друзі завжди радували мене і допомагали у важкій ситуації, вони кращі друзі і я ні коли б не хотів їх втратити 

2013-05-05T13:47:08+00:00

Взагалі, навколо мене багато людей котрі неодноразово мені допомагали. Починаючи з найпростішого і закінчуючи просто питання життя та смерті. Найбільше добра мені зробили батьки. Саме вони поставили мене на ноги, навчили життю, допомагають у спірних або складних для мене питань. Друзі також допомагають. Наприклад, позичали гроші, допомагали з домашнім завданням. Навіть,було і таке, прикривали мене перед батьками та вчителями коли це було потрібно.