текст-міркування Яки фільми чи телепередачш ти любиш дивитися ?? ПомоГИте сСрочно НАдо

2

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-05-04T16:30:19+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Мені подобається дивитися фільми у жанрі фентезі. В цих картинах розповідається про звичаних людей, що перебувають в незвичайних ситуаціях. Таким чином дуже  яскраво виявляється характер героїв. Але мені подобається в них те, що глядач може хоча б у фантазії перевірити свої принципи . А ще ці картини дають можливість пофантазувати про незвичайні світи . Вважаю, що через такі думки, люди зуміли полетіти у Космос, створити Хабл та інші речі і події. 

Фентазі та фантастика дають можливість піднятися над своїми можливостями та мріями про заможне життя. Такі фільми роблять людей більш людяними і мрійливими. 

 

 

 

2013-05-04T16:32:57+04:00

Я дуже люблю дивитися таку телепередачу, як "Україна  має талант".

Вона мені подобається тому що там люди показують різні таланти. Коли я її дивлюся то пізнаю багато умінь, які вміють люди і теж шукаю талант який мені підходить. Ще веде цю программу моя уюблена телеведуча. Мені подобається ця телепередача.