Поможить пожалуста. Мени нада це на завтра.Зделайте сьогодни пожалуста.У меня завтра будет контрольній твор по зарубижной литературе.Нам дали 2 темы. 1)"Збережння краси чистих людських взаемин-загальна потреба сучасного світу" (За оповіданням Останній дюйм).И друга 2)" Милосердя норма життя чи поодинокій випадок(За новелою Останній листок).Я на вас розщитую.=)

1

Ответы и объяснения

2011-04-25T13:43:50+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

В сучасному світі так багато несправедливості та байдужості, і так мало любові, поваги та взаємодопомоги. І єдине місце де людина може сховатися від зла - це її родина. Але састо буває, що саме вона й не тільки не захищає, але й виштовхує людину в світ без підтримки.

Так було і в родині героїв Дж.Олдріджа. Ні батько, ні мати не любили свого сина, бо він був для них тягарем. Вони майже не виховували його, і хлопчик ріс так, як вмів, не таким, яким вони хотіли його бачити. І лише біда допомагла батькові побачити справжнє обличчя власного сина.

Я вважаю, що любов, турбота, розуміння потреб інших, які можна виховати лише у родині, край необхідні нашому світу. Любляча людина буде поширювати навколо себе любов і добро.

Лише збереження і виховування чистих людських взаємин може врятувати  наш світ.