Допоможіть, будь ласка!Треба написати твір на тему "Учому полягає сила російського характеру"!

2

Ответы и объяснения

2013-04-29T17:45:26+04:00

Характер, треба використовувати тільки в крайніх ситуаціях, але не треба перегибати палку. Сила російського характеру полягає в тому, що треба мати свою черту, думку... У мене є своя думка в когось своя, можливо інакша від моєї, але своя. В когось є не зовсім правильна думка, але є. В когось її зовсім немає. 
Сила російського характеру аолягає в тому, що треба мати свій характер! (Поблагадарите пожалуйста!)

Лучший Ответ!
2013-04-29T17:52:25+04:00

Про російською характер і його особливості можна говорити нескінченно ... У російській людині намішано стільки всього, що і на пальцях не перелічити.
А що це означає - бути росіянином? У чому полягає особливість російського характеру? Як часто задають це питання сивочолі академіки у наукових диспутах, спритні журналісти в різних шоу і прості громадяни в застільних дискусіях? Задають і відповідають. Відповідають по-різному, але всі відзначають нашу, російську, «особливість» та пишаються нею. Російську людину калачем не заманиш - росіяни настільки прагнуть зберегти своє, рідне, що пишаються найогиднішими сторонами своєї самобутності: пияцтвом, брудом, злиднями. Росіяни складають анекдоти про те, що їх ніхто не може перепити, із задоволенням показуючи іноземцям свій бруд.
«Загадкова російська душа» ... Якими тільки епітетами ми не нагороджуємо наш російський менталітет. А чи так вона загадкова, російська душа, чи так вже непередбачувана? Може, все значно простіше? Ми, росіяни, здатні на самопожертву в ім'я своєї батьківщини, але не в змозі відстояти свої інтереси, як громадяни цієї країни. Ми приймаємо всі постанови і рішення нашого керівництва: давімся в чергах на заміну водійських посвідчень; втрачаємо свідомість у паспортно-візових службах в очікуванні отримання паспорта нового зразка; оббиваємо пороги податкової інспекції, для того щоб дізнатися, під яким ти тепер номером живеш на білому світлі. І цей список можна продовжувати нескінченно. Безмежне терпіння - ось що відрізняє російської людини. Як не погодитися з іноземцями, що втілюють нас з ведмедем - величезним, грізним, але таким незграбним. Напевно, ми грубіше, напевно жорсткіше в багатьох випадках. У росіян є і цинізм, і емоційна обмеженість, і брак культури. Є і фанатизм, і безпринципність, і жорстокість. Але все ж в основному російські прагнуть до добра.