Ответы и объяснения

2011-04-24T20:57:14+04:00

Особисто я дуже полюбляю природу, адже вона така гарна! Весна...Глянеш на вулицю : всюди цвітуть квіти, розквітають дерева, співають пташки.

Моє улюблене місце на природі - річка. Чому мені подобається біля неї бувати? На це питання однозначної відповіді я дати не можу. По-перше мене заворожує вода, яка стрімко тече, незважаючи на пороги. Також, я в захваті від прекрасної природи навколо річки: з води вистрибують риби, метелики пролітають над нею. Але в останні роки річка забруднюється відходами, які викидають різні заводи і фабрики. Тоді виникає питання :"Чому люди забруднюють багатства, які дає нам природа?" Відповіді на питання в мене не знайшлося.

Минуло декілька років. Вже не літають метелики, не розквітають дерева, риби в річці немає. Ще один живий куточок зник...

Люди! Я закликаю вас, бережіть природу, не засмічуйте її!

 

 

Не знаю, я перешёл с темы на другую, но зато оценят лучше)

Если не понравился, можешь хоть что-то выбрать из этого))

2011-04-24T23:18:00+04:00

Мені подобається бувати біля річки, подобається спостерігати за її перебігом. Я люблю дивитися, як водоспадом вона спадає з обриву. Як її краплі, бризкаючи, омивають листя берегових чагарників. Дуже цікаво спостерігати за рибою, яка пустує недалеко від берега. Як промені сонця відбиваються у воді при заході сонця. Я люблю річку!