Ответы и объяснения

2011-04-21T21:41:02+04:00

Сьогодні ми поговоримо з вами про те, як повинні учні поводитися з дорослими, товаришами, учителями, батьками, сторонніми людьми тобто про ввічливість.
Ввічливість – це мистецтво людського спілкування.
Ввічливість - це вміння делікатно, люб’язно ставитися до людей, які нас оточують. Протягом цього Тижня ввічливості ви більше дізнаєтеся про правила ввічливої поведінки.
Всі ви будете вчитися доброти, вміти осмислювати свої вчинки, розрізняти “що погано і що добре”.

Не лише дітям, а й багатьом дорослим людям хочеться. Щоб усі їхні друзі, і всі сусіди, і навіть зовсім незнайомі перехожі завжди ставилися до них уважно, по-доброму, завжди любили й поважали їх. Щоб ніхто-ніхто не робив їм зауважень. Весь секрет у тому, що тільки до ввічливої, вихованої і доброї людини сторонні люди ставляться по-доброму. Тільки таку людину всі люблять, поважають. Ми зібралися сьогодні для того, щоб більше довідатися про правила культурної поведінки, про ввічливість, навчитися користуватися ввічливими словами. ЛІСОВІ УРОКИ ВВІЧЛИВОСТІ До мене тихо постукали. - Вибачне... – сказав, заглядаючи, Гномич – онук. – Ви, здається, втомилися? Як бачите, мої друзі, три мудрих_премудрих гноми майже вилікувалися від неввічливості.