Напишите поздравление С днём Рождения(но не бональное).В тесте придерживайтесь такой последовательности: после обращения укажите повод, затем выразите пожелания.

Срочно помогите!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2

Ответы и объяснения

2013-04-25T23:33:40+04:00
Дорогая подруга, хочу поздравить тебя с твоей днюхой и пожелать остоваться такой же няшей, какая ты есть сейчас))
Лучший Ответ!
  • XTEZI
  • середнячок
2013-04-25T23:35:22+04:00

Квітуча весна подарувала веселий настрій і радісні привітання з нагоди 50-ти річного ювілею дуже добрій, чуйній, порядній, надійній і комунікабельній людині, гарній і милій жінці, Олені Олександрівні.


Шановна ювілярко! Вітаю Вас із радісним життєвим святом.

 

Бажаємо, щоб Ваш невичерпний потенціал та ентузіазм завжди мали достатнє поле діяльності, а віра у власні сили і міцне здоров’я стали  для Вас досягненням для нових звершень і висот! Нехай здійсняться Ваші творчі задуми і плани, минають негаразди і непорозуміння , всі починання супроводжують надія та успіх. А доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням і радістю. 

 

Нехай у вашому домі завжди буде увага й підтримка, у серці – світло від людської вдячності. Хай щирість наших почуттів, дорога ювілярко, зігріває Ваше добре серце, дає сили, а любов ближніх приносить радість.

 

Зичимо Вам щастя і здоров’я, тепла і злагоди, родинного затишку і любові Ваших рідних, близьких та друзів. Щоб, аж до сторіччя, Вас супроводжувала щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панували любов та добробут на багато років!

 

З прекрасним ювілеєм!