текст миркування чому собака найкращий друг людини плиззззззззззззззззззззззззз!!!!!!!!

2

Ответы и объяснения

2013-04-23T21:56:52+04:00

У природі все взаємопов'язано. Людина і тварина - діти однієї природи - матері. Вони допомагають один одному. Тварини відчувають турботу, ласку і господарю відповідають тим же.
Собака - перша домашня тварина, що з'явилося з давніх часів біля людини. Вона допомагає охороняти будинок, кордон, худобу ...
Під час Великої Вітчизняної війни в польових госпіталях були собаки-санітари, які знаходили поранених, допомагаючи їм вижити: у них на спині була медична сумка. Скільки солдатів вони врятували! Скільки їх, собак, загинуло від фашистських куль!
Вдячну службу несуть собаки-рятувальники, які розшукують людей під снігового завалу, рятують потопаючих з води.
У МНС є спеціально дресировані собаки, що знаходять після землетрусу під обвалами людей. Не раз рятували собаки і під час пожежі. А як чудові прикордонні собаки! З півслова вони розуміють господаря.
Тисячі років собака заслужено користується славою кращого друга й помічника людини. У всі часи і у всіх країнах віддавали хвалу їй за вірність і відданість людині.
Я прочитав книгу Г. Троепольского «Білий Бім Чорне Вухо» і був вражений дружбою, яка встановилася між господарем і собакою. Вони прив'язалися один до одного. Колишній фронтовик взяв не цуценям, і виросла з неї красива і розумна собака. Бім теж дбав про господаря: приносив ліки, тапочки, будив його. Як же сумував Бім, коли швидка допомога відвезла його господаря! Але пошуки були марні. Скільки зустріла вона жорстоких людей! Бім не дочекався господаря. Повернувшись з лікарні, господар знайшов його мертвим в собачому ящику. Книга справила на мене велике враження.

  • cjy
  • новичок
2013-04-23T22:22:59+04:00

Всі ми з дитинства знаємо, що собака - друг людини, вірний, відданий, незмінний, на все її собаче життя. І любить вона свого господаря завжди і всякого, і він для неї самий-самий. І зараз, у наш час дефіциту спілкування, ми як ніколи потребуємо такому безоглядному обожнюванні.
Собака приносить величезну користь здоров'ю свого господаря. Всі ми - міські жителі - знаємо, що дуже корисно частіше бувати на повітрі, гуляти, дихати, рухатися. Але, на жаль, нечасто (не те, що кілька разів на день) навіть в гарну погоду, навіть коли є вільний час, ми виповзаємо з дому. А у "собачників" - обов'язковий ритуал, хочеш - не хочеш, сонце чи дощ , а собачку вивести-то треба. До речі, собаки теж не дуже люблять гуляти в погану погоду. Але навіть 10-15 хв. прогулянки, за твердженням лікарів, роблять благотворний вплив на фізичне здоров'я людини.
Собака також приносить величезну користь і психічному здоров'ю господаря. "Німота" тварин - це перевага, а не недолік. Той факт, що собаки слухають і, здається, розуміють нас, але не задають питань і не роблять оцінок, є їх самою приємною якістю як компаньйонів. Відносини між собаками і їх власниками схожі з відносинами, які психотерапевти прагнуть налагодити зі своїми пацієнтами.
Собаки скрашують нашу самотність. Турбота про улюбленців надає додаткове значення і сенс нашого життя. Медики стверджують, що наша впевненість, самооцінка, здатність впоратися з життєвими стресами і, отже, наше здоров'я залежить від почуття "потрібності". Люди страждають від того, що їм нема про кого дбати. Собаки дають нам можливість відчувати, що ми потрібні комусь, що нас поважають, люблять, нами захоплюються.