написати твір-роздум у художньому стилі на одну з тем:Чому я люблю уроки музики;Чому треба займатися спортом.очень надо помогите плизззззззззззззззз

1

Ответы и объяснения

2013-04-23T15:47:14+00:00

порт як вид людської діяльності з’явився не одне тисячоліття тому. Навіть на малюнках у давніх печерах можна помітити, що кидання списа під час полювання чи рибальства мало відбуватися певним чином, а отже, за правилами. Саме життя вимагало від давньої людини руху, гарної фізичної підготовки, а це саме те, що дає нам насамперед спорт. Найдавніші цивілізації, як-от індійська чи китайська, досі приділяють питанню фізичної культури людини величезну увагу, Олімпійські ігри як можливість виявити й у змаганні розвинути свої фізичні можливості виникли ще в Давній Греції.

Сьогодні величезна кількість людей займається спортом. Деякі з них навіть обрали цей вид діяльності як професію. Це видатні та звичайні спортсмени: бігуни, стрибуни, атлети, плавці, лижники, фігуристи, борці — перелік цей можна довго продовжувати, бо на сьогодні у світі існує, мабуть, кілька сотень видів спорту.