Ответы и объяснения

2013-04-23T15:46:57+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Тоня Горпищенко, яка працює вожатою в піонерському таборі. Можна також наголосити на її любові до вихованців, дбайливому ставлені до природи та зацікавленні історією рідного краю. Тоня також виділяється своїми вигадками і завзяттям, і голосом, як веселий дзвіночок. Хоч нікому і не потурає, уміє всякого приструнити. Тоня завжди в оточенні дітлахів. Уміє вона їх зацікавити, розповісти про кожну рослинку чи команшку, водить у походи. Тоня : весела, допитлива, працьовита, віддана, відповідальна, має підхід до дітей, щира, чесна, чиста, здатна на сильні почуття, переймається долею світу.

Віталик: на вигляд звичайний, необережний, досвідчений радист, чистий душею, романтичний, цілеспрямований, не падає духом, активно шукає виходу із скрутної ситуації, допитливий, скоромний, чесний, розумний, сміливий, відповідальний.