Ответы и объяснения

2013-04-20T14:49:26+04:00

Коти-це велика радість для кожного.Це милі створіння.Кажуть,що коти мають якусь енергію,що здатна вилікувати людину, зняти стрес або головний біль.Коти бувають різні по характеру та різні по породі. Можуть бути вредними,або лагідними та ніжними.

          Моя улюблена порода-сіамська.Сіамські коти мають довгі лапи,блакитні очі,довгі вуха,гладке хутро.Вони грайливі, активні, і найголовніше, товариські.Але сіамські коти  не люблять, коли смикають за вуха чи хвіст..Вони дуже люблять гратися з клубком ,або ганятися за мотузкою.За турботу та ласку,кішка відплатить вам ніжністю та добром.Багато людей тримають вдома котів,для того щоб не бути самотнім в холодні вечори,адже такий друг тобі ніколи не зрадить.

 

 

Лучший Ответ!
2013-04-20T14:54:59+04:00

                                                 Лист до ветеранів

  Ветерани- це найсілівіші , найвитриваліші люди.Вони достойно боролися протягом п"яти років . Якби не вони , то не бачили ми синього неба , зелених полів , не жили б ми , як на закортить. Навіть уявити важко , яке б  страшне життя над наи панувало . Люди, поважайте ветеранів ! хоча б 9 травня подаруйте ім квіти , слова подяки. Вам це нічого не коштує , а ветерани будуть безмежно раді , що їх па"мятають і шанують. Люди, ветерани подарували нам життя , ирне небо . Поклін ва низький , ветерани!!