твір-роздум у публіцистичному стилі на тему моральні принципи сучасної молоді

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-04-19T14:21:20+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Молодь – то є основа будь-якої  нації. Саме розвиток молоді, здебільшого, вказує на те, яка буде нація в подальшому.

Нажаль, зараз молодь не має певних моральних принципів, що може дуже погано вплинути на розвиток нації в подальшому.

 

Давайте згадаємо наших далеких предків: вони цілими днями працювали в полі, а потім йшли до церкви. Саме церква контролювала життя народу, ні, я не закликаю всіх одразу кинутися молитися, а просто хочу сказати що, зараз, коли модним став атеїзм, молодь почала втрачати віру в Бога, що в певній мірі спричиняє її моральну деградацію.

Також моральні принципи сучасної молоді втрачалися й тоді, коли старші втрачали авторитет, коли западна культура активно пропагувала фільми та передачі, які призводитимуть до моральної деградації.

Але мабуть найбільшим ворогом сучасної молоді є погана компанія – саме вона прививає людям погані звички й любов до всього лихого. Вона є найбільшою запорукою моральної деградації людини.

Отже, усі ми розуміємо, що ідеальних людей не існує, проте в окремих випадках моральна деградація просто переходить межу. Зараз страшно увімкнути телевізор. Бо майже в кожному випуску новин почуємо або про вбивство, або про зґвалтування, або про щось інше лихе. Найбільше ж мене вражає, коли школярі знущаються один з одного, часто навіть усім натовпом над кимсь найслабкішим, знімають це не камери, а в бідолашної дитини  страждає психіка. Тож чи не свідчить перш за все це про моральну деградацію нашого суспільства?

 

На щастя, не всі лихі. Є ще молодь, у якої є моральні принципи, які свідомо відмовилися від поганих звичок, а не йдуть за стадним інстинктом, які поважають інших, та які прагнуть змінити світ на краще.  Вірю, що такі люди колись, як то кажуть, переможуть і люди будуть знову мати високі моральні принципи.