Напишите, пожалуйста, сочинение на тему "Бережи своє здоров'я змолоду".

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2011-04-19T10:30:14+04:00

Твір «Здоровий спосіб життя». 
Здоровий спосіб життя - це правильне харчування, щоденне заняття спортом і свіже повітря. Всі ці ознаки забезпечують здоровий спосіб життя. Люди займаються спортом живуть довше за своїх однолітків. Правильне харчування поліпшує шкіру і діяльність організму. Свіже повітря також корисний для організму. 
Бути здоровим - природне бажання кожної людини. Здоров'я - поняття не лише біологічне, а й соціальне. Гарне здоров'я - це радісне сприйняття життя, висока працездатність. У нашій країні здоров'я кожної людини. 
Для зміцнення здоров'я використовуються багато процедур. Наприклад - водна процедура. Вона оберігає організм від різних захворювань, особливо простудних.Також сонячні ванни. 
Взагалі людина, що стежить за своїм здоров'ям, має багато переваг. Він завжди знає, що не можна шкодити своєму здоров'ю. Вони вищі на зріст, мають більшу вагу і окружність грудної клітки, м'язова сила і життєва ємність легень у них вищий.Для збереження та підтримки здоров'я людей, важливе значення мають: умови праці, прожитковий мінімум, спосіб життя, стан охорони здоров'я. Всі ці умови життя людей визначаються соціальним ладом суспільства.