Ответы и объяснения

2013-04-16T19:28:44+00:00

Шекспір - це людина, що пройшла скрізь віки та залишила своє питання, як всі видатні люди. Вільям Шекспір народився 1564 року в Англії у добу Відродження і почав писати у кращий час цієї доби. Його твори разом з ним йдуть крізь час та викликають сперечання не тільки критиків, але й видатних людей. Він став новатором у трагедії, зробивши її інтелектуальною. Його найвідоміщі трагедії - це " Ромео і Джульета" та " Гамлет" та інші, комедії - " Дванадцята ніч" й " Комедія помилок" та інші, хоча можно сказати, що всі його трагедії та комедії - відомі. Шекспіра читала кожна освітчена людина і просто поважаюча себе. 

 Питання Шекспіра, хто такий Вільям Шекспір? Так як є твердження, що під цим ім`ям підписалася не одна людина і був намальований тільки один портрет за його життя. Хоча ми можемо побачити детальну його біографію з різними друбницями, але ж про нього все це чи ні?

  Вільям Шекспір творив комедії, трагедії та питання не тільки під час життя, але й після смерті. Його питання без відповідей, герої доводять критиків до бійки між собою, еліту до вихвалянь знаннями про митця слова, вчених до сказу таємницею, а інших людей до ейфорії через талант Вільяма Шекспіра. 

   Вільяма Шекспіра пам`ятали багато століть і будуть згадувати ще не менше.