твір на тему Людська душа-криниця чистої води

об'ем не мение страницы.очень срочно

1

Ответы и объяснения

2011-04-17T13:45:35+00:00

Душа...Скільки в ній таємничого? У кожної людини- свій внутрішній неповторний світ, у який вона вміщує думки й переконання, надії і секрети."Ти знаєш, що ти людина?"- запитує Василь Симоненко у кожного із нас.Що ми вміщуємо у значенно цього слова?З одного боку це- біологічна істота, здатна мислити, і водночас-комплекс усіх якостей і почуттів, які повинна мати в собі ця істота, одним словом- душа.

У кожного з нас є своє бачення того. якою має бути справжня людина.Для одних вона- взірець порядності і доброти,ідеал других-та. що маєкупу грошей,треті скажуть, що особа, що вміє говорити і думати, пересуватися на двох-це вже людина.А я вважаю, що від тварини нас відрізняє людяність.І в нашому суспільстві існують певні закони моралі й честі.І щоб називатися Людиною, мати душу, як криницю чистої води, треба бути добрим, чесним ,справедливим. милосердним, любити ближнього, приходити в потрібну хвилину на допомогу.

Укрвїнська поетеса Ліна костенко назвала душу" єдиною на землі державою".Я впевнена, що лише з чистими. як джерельна водя, сумлінням, добротою, щирістю ми зможемо збудувати найміцнішу у світі державу- людську душу!