скласти твір-роздум у художньому стилі про вчинки людей на основі власних спостережень і вражень на тему не чини людям так,як не хочеш,щоб чинили тобі

1

Ответы и объяснения

2013-04-15T18:21:52+00:00
Вбивство заради  гуманності

   Глибокі стіни холодних лікарень тримають у собі крихку клітку з безжальною

смертю, приходу якої ми боїмось. І, коли у боксі підтримування життя існує  близька нам людина, ми стаємо безсилими, обмеженими у допомозі іншим.

   Часто люди, подавлені смертельними хворобами, колючими спазмами бажають лише одного: віддати Богу душу, і просять  допомогти їм у цьому нелегкому кроці рідних. Уявивши таку ситуацію, по душі біжить страх - не знати подібного горя. Але життя готує непередбачувані проблеми, які можуть потрощити нас всередині, намалювавши на обличчі десятки зайвих невикористаних років. Почути слова коханої або рідної людини: «Я не хочу жити! Введи мені укол смерті! Відключи апарат штучного дихання!Я не можу більше терпіти спазмів! Ти ж любиш мене, то ж захисти від болю моє тіло і себе! Я не хочу, щоб ти бачив мене безсильною, некрасиво… Це монолог смертельно хворої дівчини, яка кохає свого нареченого,  але знає, що помре, бажаючи зупинити свої страждання, просить про введення  у кров, у якій ще пливає відсоток життя, надія на одуження, дозу смерті. Можемо допусти: ця дівчина вижата не лише зовні, а й сила духу, бажання жити вигноїли всередині, утворивши діри пустоти, які наповнились моральною слабкістю.

Якби ця дівчина була б вашою нареченою, донькою, сестрою, подругою Ви б наважились зупинити біль, зупинивши її серце, двома кубиками смерті? Можливо, люди, сильні духом, почуттям гуманності і бажанням допомогти, переступивши через себе, дарують вічний спокій іншим. Але я б не змогла, бо знаю: що за життя потрібно боротись до останнього, зціпивши зуби переборювати ті пекучі спазми, бо, можливо, десь у судинах   пливає та краплинка чистої крові, яка може врятувати цілий організм. Напевно, це я так кажу, бо не відчувала таких болючих страждань, але, коли б моя рідна людина просила про це, все – одно я не зробила б такого, бо у даній ситуації була б морально слабкіша неї. Звичайно, цей крок хворого вартий поваги, адже уявіть:  болі, як нетрі  обплели його організм.

       Ця процедура має свої плюси і мінуси: полегшення життя рідним, мінус одна душа, заощадження коштів, невгамовний біль рідних, що це вони власними руками, позбавили життя рідну, кохану людину. В Україні на сьогоднішній день ця процедура заборонена,  і добре, адже потрібно боротись до останнього подиху, перемагаючи біль, спазми. Продовжувати життя хоча б на один подих!