Чи подобається тобі осінь? Чому? Напишіть будь ласка про це текст-міркування (5-7речень) Але придумайте самі будь ласка.

2

Ответы и объяснения

2013-04-15T21:31:46+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

    Мені дуже подобається рання осінь, тому що це золота пора. Дерева всі вбираються в різнобарвне листячко, сонечко віддає останні краплинки теплого меду проміння  землі, яка тихо і солодко засипає під прощальний клекіт пташок, з кожним днем вкриваючись все теплішою ковдрою листочків. Люблю я осінній дощик, ще теплий і ніжний. Його трохи журливу мелодію краплинок. І люблю осінній вітер, що розносить по всьому місту аромат осінніх квіток.

2013-04-15T21:40:10+04:00

Осінь... Яка меланхолійна пора року... Скільки думок, мрій перевертається у моїй голові, коли я спостерігаю за золотим листям, яке падає з берез, дубів, вільх, осик, каштанів. Усі дерева вбралися у вбрання теплих кольорів: яскраво-жовтий, жовтогарячий, червоний. За вікном шумить дощ... Навіює сум, думки про життя. А інколи приємно задуматись над своїми діями й вчинками, корисно зробити певні висновки. А коли ж як не восени це робити? =)