Ответы и объяснения

2013-04-15T17:21:04+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Я б хотів описати вам мій робочий день. Усі ці дні схожі один на одного.

У будні я зазвичай встаю о сьомій. Я роблю гімнастику. Потім я мию своє обличчя і руки й чищу зуби. О пів на восьму я готовий снідати. Я люблю мати швидкий легкий сніданок. Після сніданку я відправляюся до школи.

Моя школа поблизу мого будинку. Дорога до школи займає 10 хвилин. Мої уроки починаються о 8:30 і закінчуються близько 15:00. Шість або сім уроків на день — звичайний розклад. Двічі на тиждень я залишаюся в школі після уроків, щоб грати в баскетбол.

Коли я прибуваю додому, я обідаю. Потім я трішки відпочиваю. Іноді я читаю книгу або говорю з моїми друзями по телефону.

Після цього я починаю виконання моїх домашніх завдань. Двічі на тиждень я відвідую приватні уроки з математики для того, щоб поліпшити мої знання.

Як правило, я закінчую виконання свого домашнього завдання близько 11 години. Але один день на тиждень не такий навантажений. Це четвер. У четвер я зазвичай допомагаю моїй матері. Іноді, я роблю покупки або забираю одяг з хімчистки.

Я зазвичай вечеряю о 8 годині. Потім я продовжую працювати. Об 11 годині я йду спати.