Поміркуй, для чого люди тримають удома котів. Напишіть будь ласка про це текст-маркування(5-7речень) Але не списуйте з інших.

2

Ответы и объяснения

2013-04-15T18:34:02+04:00

Коти-це велика радість для кожного.Це милі створіння.Кажуть,що коти мають якусь енергію,що здатна вилікувати людину, зняти стрес або головний біль.Коти бувають різні по характеру та різні по породі. Можуть бути вредними,або лагідними та ніжними.

          Моя улюблена порода-сіамська.Сіамські коти мають довгі лапи,блакитні очі,довгі вуха,гладке хутро.Вони грайливі, активні, і найголовніше, товариські.Але сіамські коти  не люблять, коли смикають за вуха чи хвіст..Вони дуже люблять гратися з клубком ,або ганятися за мотузкою.За турботу та ласку,кішка відплатить вам ніжністю та добром.Якщо тобі самотньо вечорами,заведи собі кішку.

Лучший Ответ!
2013-04-15T18:35:44+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

На мою думку, люди тримають вдома котів для того, щоб було до кого пригорнутись у самотній холодний вечір. Або щоб чути тихе муркотіння на вушко перед сном.

Коти - це найліпші друзі, які з задоволенням розрадять своїми глибокими і розуміючими очима в години смутку та з задоволенням порадіють разом з хазяїном під час великої радості. Вони є втіхою для сердця, що ніколи не буде порожнім, коли теплий і пухнастий клубочок поряд.