Ответы и объяснения

2013-04-15T16:12:04+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

 Я вважаю, що у здоровому тілі здоровий дух, тому завжди намагаюсь піклуватись про своє здоров"я і загартовуватися. Вранці я роблю фізичні вправи: це підготовує організм до бадьорого дня і  робить його сильнішим і витрвалішим. Потім я приймаю контрастний душ, що дає великий заряд енергії на весь день. Коли є вільний час, вранці я оббігаю декільк кіл навколо будинків по моїй вулиці. А надалі, протягом всього дня, я намагаюсь вживати корисну і здорову їжу, дотримуватись режиму, активно відпочивати, вчасно лягати спати. На мою думку, все це якнайкраще захищає мій організм від різних хвороб і недуг

2013-04-15T17:09:27+04:00

Найдорожче,що є в людини-це здоров’я.Здоров’я-це природний стан організму в якому людина не ввідчуває жодних хворобливих змін,їй комфортно і зручно в довкіллі.

Здоров’я залежить від багатьох чинників.Не сприяють здоров’ю шкідливі звички,неправильне харчування,погані умови праці й життя,нервове напруження ,малорухомість...

Дуже важливо правильно використовувати для збереження здоров’я те, що надає природа: воду,сонце,повітря,натуральні продукти харчування.Але природними дарами треба вміти користуватися.

Особливо корисні повітрянні вани:вони поліпшують обмін речовин,підвищують опірність до простудних захворювань.Влітку я стараюсь проводити повітрянні вани вранці,щоб не отримати теплового удару.Їх можна приймати всюди,де є чисте повітря.Після повітрянних ван я проводжу водні процедури- це обтирання,обливання,душ чи купання при поступовому зниженні температури води.

Також влітку дуже люблю вранці приймати сонячні ванни.

Крім вищесказаного,я намагаюсь правильно харчуватись ,вживати лише натуральну і легку засвоювальну їжу.Не зловживаю солодощами та газованими напоями.