Пожааалуйста очень срочно!!! Твір у публіцестичному стилі любіть природу....

1

Ответы и объяснения

2013-04-14T16:50:48+00:00

Я дуже люблю відпочивати на природі. Ходити в ліс, плавати в річці. Але останнім часом ми так забруднили моря і річки, ліси і степи, що стало страшно за майбутні покоління. Зараз багато говорять про охорону природи. У школах ввели предмет екологію. На цих уроках обговорюють ситуацію в навколишньому світі, про те, як легко порушити баланс у природі, а ось відновити порушене дуже складно. Природа сама відновлюється, але дуже повільно, тому люди повинні берегти і охороняти той світ, в якому живуть. 
Люди в гонитві за престижністю і грошима винищили багатьох тварин, деякі види яких вже неможливо відновити, або ж залишилися одиниці у деяких цінителів природи. Хижак, переслідуючи тварина, хоче одного - наїстися. Він не вб'є більше, ніж йому потрібно. І в цьому є гармонія, рівновага. Людина ж знищує все, що бачить, йому потрібно все більше і більше. І в результаті він знищить все живе. 
Я вважаю що, якщо кожна людина буде дотримуватися чистоти у своєму дворі, в лісі, де гуляє, на підприємстві, на якому працює, наскільки зміниться все навколо! Я сподіваюся, що люди схаменуться, перестануть руйнувати землю, на якій живуть і зрозуміють, що наша планета існує не для одноразового використання.