Ответы и объяснения

2013-04-14T16:33:34+00:00

 

  Здається, що на світі не існує людини, якій би була байдужою тема кохання. Може, це і є те найблагородніше почуття, яке робить людину Людиною. Кохання робить нас добрими і лагідними, чуйними і чистими. Читаєш книгу, дивишся фільм - скрізь кохання. Здається, що саме воно є рушієм життя, бо всі безумства і всі благородні пориви звершуються людиною в пориві кохання.

А скільки написано про це велике почуття художниками слова, скільки зображено майстрами пензля! Кожний митець намагається увічнити своє кохання. І, мабуть, це правильно. Невідомо, чи існував би без кохання рід людський. Напевне, що ні. Людство перетворилося б на купку бездушних істот, не здатних на сильні почуття. Тільє сказав: «Бути коханим – це більше, ніж бути багатим, бо бути коханим – значить бути щасливим».

Тож давайте поговоримо сьогодні з вами на цю вічну тему.

Ось  і пролунав перший телефонний дзвінок. Доброго дня. Чим Ви поділитеся? Чи Вас хвилює якесь питання?

 – Доброго дня. Я Катя. Я б хотіла з Вами порадитися. Я закохалася в одного хлопця, але в мене таке враження, що він навіть не звертає на мене уваги. Може йому здається, що я повна, чи його відштовхують мої веснянки на обличчі, або я просто некрасива? Що ж мені робити?

- Так, не просто змирятися з тим, що ти така, яка ти є, - ні талановитіша, ні багатша, ні красивіша за інших, але кожна людина особлива. І народна мудрість говорить: «Не будь красива, а будь щаслива». Дуже часто ми навіть не підозрюємо, що ключ до щастя – у нашому ставленні до себе, до життя, до навколишніх. Усе, що Вам потрібно – це повірити в себе. Припиніть критикувати себе за дріб'язкові недоліки. Зверніть увагу на свої сильні сторони та хороші якості, відмічайте найменші зміни на краще. Змініть своє ставлення до себе, тоді й інші почнуть сприймати Вас так, як Ви цього хочете. Ну й звісно не забувайте самовдосконалюватися.

- Дуже дякую, Ви допомогли мені повірити у себе. В мене дійсно була занижена самооцінка. А тепер я скористаюся Вашими порадами і сподіваюся моє життя зміниться.

- Будь ласка, завжди рада підтримати. Ще дзвіночок.

- Здрастуйте. Мене звати Людмила Петрівна. Нещодавно дізналася, що моя внучка уже зустрічається з хлопцем, а їй же ще тільки 14 років! Не розумію, що це за дивина пішла: ще книжки в сумці, а вже хлопці на думці. Як мені її переконати, що ще не час заводити стосунки?

 - Людмило Петрівно, скажіть, будь ласка, Ваша онука почала гірше навчатися?

 - Та ні, вона у нас завжди відмінницею була і є.

- Можливо, вона не встигає поробити домашні обов’язки?

- Ні. Оленка – гарна помічниця і мені, і її мамі.

- Чи вона свариться зі своїм обранцем і постійно в поганому настрої?

- Та навпаки, така задоволена стала останнім часом, усміхнена завжди… Тільки не розумію до чого Ви ведете?

- Я хочу сказати Вам, що, якщо ці стосунки не заважають, а тільки додають їй ентузіазму, позитиву, гарних емоцій, то чому Ви перечите? Гадаю, Ви читали такі слова Віссаріона Белінського: «Кохання має свої закони розвитку, свій вік, як людське життя. У нього своя розкішна весна, своє спекотне літо, нарешті осінь, яка для одних буває теплою, світлою й родючою, для інших – холодною, гнилою й неродючою. У кожному віці людина переживає любов по-різному.» Отож, треба тільки радіти, що у них таке світле прекрасне почуття, що додає наснаги, окриленості.

- А й справді. Мушу з Вами погодитися. Адже зараз стереотипи змінюються.

І знову телефонують. Чим можу Вам допомогти?

- Я хочу попросити у Вас поради…

- Кажіть, що Вас турбує. Представтесь, будь ласка.

- Мене звуть Андрій. Мені подобається одна дівчина, але я не знаю, як з нею познайомитися, як підійти, що казати… Ви мені підкажете?

- Звичайно, я допоможу. Але Вам, звісно, також, необхідно прикласти зусиль, як кажуть, на допомогу надійся, але й сам не байдикуй. Тож, для початку виховуйте у собі такі риси характеру, як сміливість, впевненість в собі, у власних силах, ну й, звісно, почуття гумору. А ще не забувайте про компліменти, адже всім відомо, що дівчата люблять вухами. Але крім цього, ми любимо ще й очима, тож даруйте дівчатам квіти. І до того ж, вручити красивий букетик дівчині, що сподобалась – один з безпрограшних способів знайомства.

- Спасибі велике за допомогу! Мене навіть радість взяла, як я зрозумів, що це не так і важко. До побачення.

- Бувайте. Бажаю удачі!

Наша передача підходить до завершення , тож наостанок хотілося б додати, що завдяки справжній любові кожна людина може витримати всі життєві негаразди, здолати будь-які перешкоди. Любов - це джерело енергії та моральної сили. Отож нехай невичерпним буде ваше джерело, даруйте свою любов людям і повернеться вона вам сторицею.

 

Це я сама складала колись!)