Ответы и объяснения

2013-04-14T16:28:05+00:00

Досить важливою і актуальною проблемою сьогодення є здоров'я. Багато підлітків не задумуються над свої майбутнім, "ламаючи" вже відтепер, без того крихке здоров'я.

Спорт - саме те, що потрібно молодому організму для правильного росту та розвитку, загартування.  Заняття спортом сьогодні викликає багато суперечок. Причина дуже проста: єдине, що нині доступно всім дітям без винятку, це уроки фізкультури в школі. За все інше треба платити, і часто батьки відмовляються віддавати своїх дітей до якоїсь секції, бо сімейний бюджет цього не може витримати. Заняття спортом має бути доступним кожній дитині. Мабуть, дорослим слід уважніше прочитати міжнародний документ, що називається Конвенція про права дитини, там чітко виписано, що діти мають розвиватися, в тому числі, за рахунок заняття спортом.

Спорт - надійний помічник у житті. Спорт, - це, безперечно, здоров'я та сила. Не обов’язково бути професіональним спортсменом, щоб отримувати користь та задоволення від занять спортом. Багато хто з людей бігають, хтось ходить на аеробіку та фітнес, хтось грає у футбол чи займається карате. Головне, щоб це подобалося. А разом з тим, це робить вас фізично сильними та впевненими у собі, а також дає можливість знайомитися з багатьма цікавими людьми.

2013-04-14T17:15:33+00:00

Спорт допомагає людині бути у хорошій фізичній формі, а крім того він виховує характер та силу волі. Заняття спортом сприяють укріпленню здоров'я. Навіть проста зарядка вранці під улюблену музику заряджає енергією на весь день.

А ще заняття спортом дають відчути радість власних досягнень. От не виходило в тебе колись і м’ячик через сітку перекинути, а тепер – займаєш призові місця на змаганнях! І ти розумієш ціну докладених зусиль та праці над собою. А крім того, усвідомлюєш, що наполегливість добре допомагає в досягненні будь-яких цілей.