Ответы и объяснения

2013-04-14T10:30:05+00:00

Вже багато століть український народ святкує Різдво Христове – одне з найкращих свят, що дуже шанується нашими співвітчизниками. Різдво являє собою чудове свято, що поєднало в собі найкращі християнські традиції та язичницьку обрядовість, яку донесли до наших часів наші предки. Саме таке поєднання зробило це світо найнароднішим, найвеселішим, таким, що запам’ятовується надовго і залишає слід у душі кожної людини.
Вранці усією родиною люди йшли до церкви для того, щоб подякувати Богові за те, що послав до людей Боже Немовля, що став згодом спасителем роду людського. А ввечері молодь ходила по хатам, і вітаючи кожну родину, розповідала колядки та співала величальні і вітальні пісні, сповіщаючи радісну новину: “Пречиста Діва-Мати породила сина!”. В колядках і піснях славили господарів хати, бажали їм щедрого здоров’я, заможності та щастя.

  • Участник Знаний
2013-04-14T11:10:22+00:00

Різдво - це самє чарівне та найдивовижніше свято у всьому світі. У кожній країні вони святкується по - різному. У когось воно раніше, у когось воно як і в нас. Зазделегіть люди закупаються всім необхідним. Спочатку, треба скласти список, що будемо ми готувати, для того, щоб купити необхідні продукти. У всіх магазинах на передодні свята велики черги, метушня. Люди купують не тільки їжу, а й подарунки. Подарунки повинні вразити людину, якії ми їх подаруємо. Вони не повинні бути схожими. Саме головне, що повинно бути у домі - це ялинка. Ми купуємо штучну ялинку, тому, що хочемо, щоб вона стояла довше. В нас ялинка стоїть дві неділі. Я дуже люблю прикрашати її різноманітними бусами, іграшками. штучними квітами. Надвечір свята починається готовка їжи. Святкова метушня поглинає і мене. Я завжди допомагаю у всьому своїї сім'ї. Коли всі збираються за одним столом, ми вітаємо один одного. Бії курантів гулко відбивається у моєму серці і я загадую бажання. Вони завжди виконуються.