Яка домашня тварина тобі найбільше подобається? (собака). Дякую!

2

Ответы и объяснения

2013-04-14T12:31:41+04:00

Мені дуже подобаються собаки.Особливо ця дивовижна порода - Пікінес.Ці маленькі цуцики дуже грайливі.Я люблю за ними доглядати.Пікінеси дуже милі створіння,з ними ти ніколи не будеш ходити сумним,бо вони будуть підбадьорувати свого господаря.

Лучший Ответ!
2013-04-14T12:33:05+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Мені дуже подобаються собаки - маленькі і великі, пухнасті короткошерсні, з плямками на вухах і веселим тявкотом. Я вважаю, що це наші друзі, вони, на відміну від людини, ніколи не зрадить свого господаря. Зустрічається багато випадків, коли собаки ставали справжніми рятівниками, знаходячі вибухонебезпечні речовини, витягуючи дитину із вогню. Без собак поводирів не смислять свого життя багато сліпих юдей. З ними завжди весело гуляти і навчати їх різним командам. Не так давно і у моєму домі з"явився маленькій друг. Коли мені сумно він підходить до мене і сумує разом зі мною,  а коли весело - я бачу щасливі вогники в його очахⒶ.