слушайте помогите 6 класс нужен: твір роздум про вчинки людей на основі власних спостережень. Помогите пожалуйста. Но только чтобы начиналось не так: твір-роздум про вчинки людей на основі власних спостережень і вражень у художньому стилі. Вчинок Останнім часом я помітила, що мої однокласники мало звертають увагу на добрі чи погані вчинки наших однолітків. Та стався один випадок, який змусив і мене, і моїх ровесників замислитися над тим, що сталося. Помогите пожалуйста!!! ))))))

1

Ответы и объяснения

2013-04-14T13:59:42+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Люди схильні робити різні вчинки  - добрі і погані. Мабуть це залежить від внутрішнього стану їхньої душі, виховання. В світі багато жорстокості і несправедливості. Я бачив її на власні очі: ображені малюки, покинуті старенькі, скалічені тварини...

Моя бабуся часто допомагає знедоленим і нужденним, пригощає нехитрими стравами, пропонує посильну роботу. Разом вони обрізають гілки в саду, виноградну лозу, садять картоплю.  Вона ніколи нікому не відказує, щиро дякує за допомогу.За це люди їй  теж дуже вдячні. Бабуся завжди подає руку допомоги, її вчинки мене надихають.