Ответы и объяснения

2013-04-13T19:13:19+00:00
Я НЕ ЛЮБЛЮ...      Я не люблю осінь!Тому що з осінью приходить розчарування і сум. Ось-ось ще ми купались у променях сонечка:)так я мабуть люблю сонце:)а вже йдеш по пустинним алеям,під ногами сухе листя-це чарівна краса,але сумна…ти розумієш,що все заради чього ти жив літом і весною,во все, що ти вірив пішло з ними! 
     Я не люблю брехню! Мабуть-це саме страшне, коли тебе обманює близька людина. Брехня не робить людину краще, вона заплутує тебе! Очі-це те що саме правдиве у людини. ПО ним я завжди побачу правду.. ВОНИ ДЗЕРКАЛЬНЕ ВІДОБРАЖЕННЯ ДУШІ! 
     Я не люблю, коли плюють у душу! Тому мало кому ії відчіняю. Коли ти відчиняєш душу ти перетворюєшся на безпомічного, беззахистного і багато хто користується цим. ЛЮДИ ЗЛІ. Я зрозуміла це, на помилках вчишся, але від цього не менш боляче, бо душевні рани не загоюються! 
    НЕ головне, що я не люблю, а Саме головне, що я люблю ЖИТТЯ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2013-04-13T19:26:37+00:00

Я не люблю осінь!Тому що з осінью приходить розчарування і сум. Ось-ось ще ми купались у променях сонечка:)так я мабуть люблю сонце:)а вже йдеш по пустинним алеям,під ногами сухе листя-це чарівна краса,але сумна…ти розумієш,що все заради чього ти жив літом і весною,во все, що ти вірив пішло з ними!