Замітки дискусійного характеру на теми: Чи потрібна акція "Милосердя". Що дає нам школа. Книги в нашому житті.

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-04-12T00:21:32+04:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

   Милосердя є найважливішим серед рис притаманних особистості, тому що воно визначає ставлення до людини всього суспільства. Саме тому, я вважаю,  милосердним потрібно бути завжди, без залежності від обставин і подій.

    Милосерддя - це найкраща риса людини, яка допомагає протистояти щоденній напрузі життя. Маючи у собі ці дообрі пориви, людина швидко знайде собі друзів.

Милосердність, завжди цінується і ніколи не залишиться байдужою. 

    Милосердність, як та весна, пробуджує душу людину і сіє в ній квіти добра і любові. І та людина справді милосердна, що знаходить у собі сили, дарувати ці квіти іншим, безкорисно і з посмішкою. 

      Милосердність - це те, що породжує гармонію у світі. Вона робить світ кращим!

      Милосердну  людину завжди поважають і цінують, до неї теж проявляють те ставлення, з яким вона відноситься до інших. Милосердна людина ніколи не звжится на щось погане, тому що це може створити перешкоди на життєвому шляху інших.

      Тому, пам"ятайте, що милосердя  - це моральне надбання, до якого люди прагнули з незапам"ятних часів і до наших днів. Потрібно використовувати цей скарб. Проявивши милосердя  до інших, ти отримаєш його зворотньо в більшій мірі!