Допоможіть мені треба невеликий твір на тему Яку користь приносить дерево

2

Ответы и объяснения

2013-04-11T14:20:59+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

Серед бетонних стін кожного міста возвеличують своє гілля безліч дерев. Вони саджаються з різними намірами. Дерева слугують мальовничою прикрасою в містах. Їх велике різномаїття можна побачити біля водойм в скверах та парках. За містом люди саджають дерева у своїх садах за для тіні і смачних плодів. У сільській місцевості хмиз збирають і топлять ним всю зиму печі, що допомагає рятуватися від холоднечі. З дерев виготовляють меблі, папір, будують споруди. Дерева є справжніми легенями планети.Ⓐ

2013-04-11T14:36:40+00:00

Дерева є окрасою нашої планети. Вони виконують багато функцій і приносять багато користі. Вони збагачують нашу планету киснем. вбираючи в себе пил та шкідливі речовини. Дерева в гірських місцевостях стримують водяні потоки і перешкоджають зсувам грунту. Плодові дерева, які ростуть в наших садках дають смачні і багаті на вітаміни фрукти. дерева є окрасою міст. Їх насаджують в парках, алеях, скверах. В негоду дерево захищає нас від вітру і дощу, а в спеку дає прохолоду. Шануймо природу, бережімо її. Адже дерева є "легенями планети".