Будласка твір Як я провила весняні канікули ! Будласка зробіть я вас прошу !

1

Ответы и объяснения

Лучший Ответ!
2013-04-11T17:46:51+04:00

Мені дванадцять років і я вчуся в 6 класі. Я дуже люблю свою школу, друзів, але, як і будь-який школяр, з нетерпінням чекаю настання канікул. Батьки намагаються організувати мій вільний час так, щоб я провела його якомога цікавіше, і їм це вдається. Мені особливо запам'яталися минулорічні весняні канікули, які я провела в Києві, де живуть наші родичі. 
Київ - столиця нашої Батьківщини, дуже великий і найдавніше місто на берегах Дніпра. З «Повісті временних літ» мені відома легенда про заснування Києва трьома братами Києм, Щеком і Хоривом та їх сестрою Либіддю на горі над Дніпром, яка тепер називається Старокиївської. Старший з братів, Кий, став князем племені полян і, за словами літописця Нестора, першим почав княжити в Києві, приблизно у другій половині V століття. Завоювавши Київ у 882 році, віщий Олег, як розповідає «Повість временних літ», сказав: «Нехай це місто буде матір'ю городам руським». Ось, мабуть, і все, що я знала про місто, у якому збиралася провести цілий тиждень. 
У перший же день перебування в Києві я переконалася в тому, що це місто з розвиненою промисловістю,сучасними житловими кварталами, дивовижними історичними пам'ятниками. Багато що залишилося в ньому від того легендарного міста, який вражав численних іноземних гостей своєю міццю і пишністю. Можнагодинами блукати його вулицями, площами і захоплюватися. Мої дядько і тітка цілий тиждень знайомили мене з цим чудовим містом. Де я тільки не побувала: на площі Незалежності, в Києво-Печерській лаврі, в ботанічному саду, в гідропарку, на ВДНГ і навіть піднімалася на фунікулері. Я милувалася Софійським собором, закладеним щеЯрославом Мудрим, 
гуляла по Маріїнському парку, де знаходиться резиденція Президента України - Маріїнський палац, а поряд стоїть будівля Верховної Ради. 
Але найбільше мені сподобалося на Хрещатику. На прогулянку з цієї знаменитої вулиці ми поїхали в неділю, у цей день було особливо багатолюдно. Там я побачила шоу мімів, подивилася конкурс молодіжних танцювальнихколективів, побачила, як проходять зйомки телепрограми «Караоке на майдані». 
Хрещатик - невелика, але широка вулиця з красивими магазинами і затишними кафе, в одному з яких ми пообідали. Поруч з Хрещатиком знаходиться не менш відома площа Незалежності. Нещодавно там закінчилася реконструкція, і тепер це місце - саме відвідуване і туристами, і киянами, особливо у святкові та вихідні дні. На площі розташована стела Незалежності, статуя архангела Михаїла - покровителя міста, а під нею вказані відстані між Києвом і всіма обласними центрами України. Особлива чарівність площі надають фонтани і безліч гарних квітів. 
Розповідати про Київ можна дуже довго. Але, на жаль, я обмежена рамками шкільного твору. Додам тільки, що я часто ділюся своїми враженнями з батьками та друзями, знову і знову показую фотографії, які зробила під час тих незабутніх канікул, і мрію про те, як знову поїду в це чудове місто, адже мені ще стільки належить дізнатися про нього!