Написать сочинение на тему благотворительность на украинском языке(не очень большой с примерами)

1

Ответы и объяснения

2013-04-10T18:02:37+00:00

Это Проверенный ответ

×
Проверенные ответы содержат надёжную, заслуживающую доверия информацию, оценённую командой экспертов. На "Знаниях" вы найдёте миллионы ответов, правильность которых подтвердили активные участники сообщества, но Проверенные ответы - это лучшие из лучших.

     Якщо розіброти слово "благодійність" на частини, то стане зрозуміло, що  воно означає  дію людини, спрямовану на благо інших. Це може бути слушна порада, моральна або матеріальна підтримка, добра справа або навіть щире, лагідне слово. На мою думку, благодійність - це найвища міра прояву людяності. Вона є  найважливішою якістю особистості  з тих, що коли-небудь були притаманні суспільній істоті.Тому благодійним потрібно бути завжди, не залежно від часу, настрою чи ситуації.

           Благодійну  людину поважають і цінують, до неї теж проявляють добре  ставлення. Такі особистості ніколи не звжатся на щось погане, і не залишуть інших у біді та скруті, тому що це може  зробити світ злим і жорстоким.

         У моєму житті було багато випадків, що стали яскравими проявами благодійності. Наприклад, у  школі ми приносили старі речі і віддавали їх у дитячі будинки. І я хочу вам сказати, що всі мої однокласники виявили велику прихильність до цієї справи. Мені було дуже приємно спостерігати, що у світі ще залишилися люди з добрим серцем!